Informacje dla stomatologów

Szanowny Lekarzu, infoserwis stomatolodzy.kraków.pl, to szansa wyjątkowej prezentacji oferowanych usług, zgodne z obowiązującymi przepisami o wykonywaniu zawodu lekarza. Nie reklamujemy, lecz informujemy! Dzięki nam pacjenci łatwo skontaktują się z Państwem i szybko zlokalizują gabinet.

 

Zamieszczenie informacji jest płatne według cennika dostępnego w redakcji i u naszych przedstawicieli. Atrakcyjne ceny uzależnione są od zawartości pakietu informacyjnego, mogącego uwzględniać dodatkowe usługi związane z pozycjonowaniem treści, profesjonalną sesją fotograficzną gabinetu oraz personelu, itd.

W ramach każdego pakietu (w tym standard) otrzymujecie Państwo możliwość korzystania z niezawodnego i funkcjonalnego systemu poczty elektronicznej – bez reklam i spamu!

Konta pocztowe mogą działać w domenie Państwa strony internetowej. Przykładowo – dla gabinetu, który posiada stronę www.implant.pl – konta e-mail mogą działać pod nazwami: gabinet@implant.pl, kowalski@implant.pl, recepcja@implant.pl, itd.

Możecie Państwo skorzystać również z kont pocztowych w domenie stomatolodzy.krakow.pl. Przykładowo: implat@stomatolodzy.krakow.pl, kowalski@stomatolodzy.krakow.pl, itd.

Dzięki tej usłudze zyskacie Państwo profesjonalny wymiar korespondencji i identyfikację zawodową oraz uwolnicie się od uciążliwości związanych z korzystaniem z serwisów, które dają możliwość założenia konta e-mail, ale w zamian zasypują niechcianymi ofertami i reklamami lub zbierają wrażliwe informacje o użytkownikach.

Infoserwis stomatolodzy.krakow.pl publikuje tymczasowo podstawowe informacje o gabinetach, które jeszcze nie nawiązały z nami współpracy. Publikacja tych danych jest ograniczona czasowo, a ich usunięcie może nastąpić w każdej chwili, bez powiadomienia o tym fakcie.

Redakcja infoserwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść danych przekazanych przez lekarzy lub pozyskanych z ogólnodostępnych źródeł, które są zamieszczone na stronie www.stomatolodzy.krakow.pl. Dotyczy to również informacji, których udzielamy pacjentom telefonicznie.

gardent

 

W archiwum