Dental Studio – gabinet dentystyczny

dental studio

Zapraszamy do kameralnego i komfortowego miejsca o oryginalnej aranżacji i ciepłej atmosferze. Profesjonalna opieka doświadczonego personelu i indywidualne podejście do pacjenta wraz z zastosowaniem najnowocześniejszego sprzętu i technologii spowodują, że leczenie będzie komfortowe i skuteczne. Odwiedzając nas, przekonasz się, że wizyta u dentysty nie musi być smutną koniecznością. Serdecznie zapraszamy!

Godziny otwarcia:

Szanując czas naszych pacjentów, ustalamy konkretną godzinę wizyty, aby wyeliminować dłuższe oczekiwanie w poczekalni. Rejestracja pacjentów, przebywających poza granicami Polski, może odbywać się także prostą drogą SMS-ową. W treści wiadomości należy zaproponować dogodny termin (dzień i godzinę) wizyty. Termin będzie potwierdzony SMS-em zwrotnym.

Dane kontaktowe:

Adres: ul. Armii Krajowej 12/U10 , TARASY VERONA 2, Domofon: 110, I piętro
Dzielnica: Krowodrza/Łobzów
Telefon: 665 003 733
WWW: http://www.dentalstudio.krakow.pl/
Email: dental.studio.krakow@gmail.com
Facebook
Google+

Wakacyjna Promocja w Dental Studio!:

Zachęcamy do liftingu Twojego uśmiechu. Wszystkie wypełnienia 20% taniej! Wypełnienie małe 150 zł - teraz 120 zł! Wypełnienie średnie 180 zł - teraz 144 zł! Wypełnienie duze 200 zł - teraz 160 zł! Zachęcamy również do odwiedzenia gabinetu w celu bezpłatnego przeglądu jamy ustnej i przygotowania planu leczenia!

Personel:

← Powrót